Hello

Welcome to the Inventwall

Sanatı Duvarınıza Taşıyoruz

Anasayfa / Hakkımızda

Inventwall , yenilikçi teknoloji enstrümanlarının tamamının kullanıldığı, ısı ve ses izolasyonu sağlayan, tek parça halinde de üretilebilen, nefes alan, silinebilen, silindiğinde yıpranmayan, kadifemsi yüzeye sahip, kanserojen madde barındırmayan, hiçbir şekilde yırtılmayan, pürüzlü yüzeylerde, hatta sıva sonrasında da kullanılabilen, milyonlarca renk ve desen seçeneği olan, kolay uygulanabilme ve uygulandığı yerden sökülüp başka bir duvara taşınabilme özelliğine sahip yeni nesil duvar kaplama ürünüdür.

Inventwall, Türkiye ve Bulgaristan'da bulunan şubeleri sayesinde müşterilerine daha hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Ayrıca, kaliteli ürünleri ve hizmetleri ile Avrupa pazarına da ihracat yaparak Türkiye'de kumaşa duvar kağıdı sektöründe uluslararası bir oyuncu olmaktadır.

Hayal Edin !

Mimar ya da müteahhitsiniz, projelerinizde hayalinizi sınırsızca hayata geçirebilen bir duvar kaplama ürünü sizce de harika olmaz mı?
Hayal etmeye devam ettik, Herkes hayallerini duvarlarında görmek ister, peki sonra… Kirlenirse ne olacak?
 • Inventwall’un yüzeyi, teknolojimiz sayesinde kusursuzca silinebilir olarak tasarlandı.
 • Çünkü siz kolayca temizlenebilen duvarlara sahip olmayı hakediyorsunuz…
 • Ev yuvadır, sıcaklıktır, içinde kendini huzurlu hissettiğin alandır, sağlıktır dedik ve %23 ısı yalıtımı , %25 ses yalıtımı özelliğinin yanında duvarlarınızın sağlığa zararlı madde barındırmamasını istedik ve bu özellikleri BUTEKOM ve AR-GE merkezi laboratuvarlarında test ettirerek onaylattık.
 • Hayalleriniz kesintiye uğramasın diye duvara tek parça uygulama imkânını seçeneklerin en üstüne koyuverdik.
 • Kişiliğiniz ve zarafetiniz duvarlara yansısın diye Inventwall kadifemsi dokunuşa sahip yüzeyiyle duvarlarınızı süsledik.
 • Duvarlarınızın nefes almasının, evinizin ve işyerinizin duvarlarının ömrünü uzattığını biliyor muydunuz?
 • Hayalleriniz hep canlı kalsın, uzun ömürlü ve sağlıklı olsun diye Inventwall duvar kumaşını nefes alır özelliğiyle tasarladık.
 • Hayal ettik! Inventwall, rutubet ve nem yapmayan, koku oluşturmayan, pürüzlü yüzeylere ve kaba sıvaya da uygulanabilen kusursuz ve eşsiz bir formüle sahip olsun istedik ve başardık.
 • Inventwall ile hayallerinizi duvarlarınıza taşıdık
 • Emeğiniz çok değerli bizim için, vaktiniz çok kıymetli.
Sökülen, dökülen, solan, yıpranan ve yırtılan duvar kâğıtlarıyla yorulmayın diye Inventwall’a yırtılmazlık ve solmazlık özelliği ekledik.
 • Son olarak, klasik ve her yerde karşılaşabileceğiniz duvar kaplama ürünlerinde bulamayacağınız bir özellik daha olsun istedik. Bir başka eve ya da iş yerine taşınırken hayalleriniz eski duvarınızda kalmasın diye kolayca sökülebilir, taşınabilir yaptık.
 • Siz bu taşıma işlemini yaparken duvarınıza ve Inventwall’a en ufak bir zarar gelmesin istedik ve başardık.
 • Hak ettiğiniz kaliteli ve şık duvarlara sahip olabilmeniz için hayal ettiğiniz tüm görselleri grafikerlerimiz ve stilistlerimiz bilgisayar ortamında çalışmaktadır. Ancak mimarların, müteahhitlerin, reklam ajanslarının ve bayilerimizin özenli çalışmalarını ve özel isteklerini de üretebilme kabiliyetine sahip olduk.
 • Sizin için her şeyi düşünüp Inventwall’u öyle tasarladık. Şimdi siz de biliyorsunuz.Inventwall duvar kumaşı uygulanmış duvar, sadece bir duvar değildir.
Dünyaca kabul edilen kalite belgelerine sahip fabrikamız,
“üç mutluluk kuralı”nı ana ilke olarak benimsemiştir.

1) Müşterilerimizin mutluluğu
2) Bayi ya da aracı kuruluşlarımızın mutluluğu
3) Fabrikamızın mutluluğu

Inventwall duvar kumaşları bu üç mutluluğu bir araya getirebilen eşsiz bir üründür, sizde bu benzersiz ürüne sahip olabilirsiniz!
Sıradaki hayaliniz için Inventwall’u tercih edin.

Start
projects?

Bulgaristan

R-n Central ul. Kapitan Raicho 56, Trade Center Grand, et.4
Office 5 Plovdiv

Tel:+ 359 87 878 7403
Tel:+ 359 87 767 3535
Email: inventechbg@gmail.com

Merkez/Fabrika

Işıktepe Mh. Ata Bulvarı Cd. Aktaş Plaza No:71/10
BURSA / TÜRKİYE

Tel: 0 224 443 14 64
Email: info@inventwall.com

İletişim Formu