Hello

Welcome to the Inventwall

Siz Hayal Edin
Biz Gerçekleştirelim.

Anasayfa / Özellikler


Sonsuz Renk ve Desen

Kataloglara bağlı kalmaksızın kendi tasarımlarınızı, çektiğiniz fotoğraflarınızı ya da internet üzerinden bulabileceğiniz milyonlarca görselden size uygun olanlarını seçebilir ve seçtiğiniz deseni kısa zamanda duvarlarınızda görebilirsiniz.

Isı Yalıtımı

BUTEKOM ve AR-GE Merkezi laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda Inventwall’un %23 ısı yalıtımı özelliğine sahip olduğu tescillenmiştir.
Tasarruf dostu Inventwall’la hayalleriniz sıcacık kalacak.

Ses Yalıtımı

Inventwall’un %25 ses yalıtımı özelliğine sahip olduğu BUTEKOM ve AR-GE Merkezi laboratuvarları tarafından yapılan testler sonucunda tescillenmiştir.
Inventwall’un eşsiz formülü sayesinde sessizliğin ve huzurun tadını çıkarın.

Uygulama Kolaylığı

Inventwall, özel yapısı sayesinde, yapı-dekorasyon sektöründe yer alan duvar kaplama ürünlerinin tamamından daha kolay uygulanabilir özelliğe sahiptir. Duvarla bütünleşen yapısı, kiriş ve benzeri yerlerdeki uyumu eşsizdir. Inventwall’u uygularken her satış noktasından temin edebileceğiniz duvar kağıdı yapıştırıcısı ve falçata haricinde başka hiçbir araca ihtiyaç duymazsınız.

Nanoteknoloji

Teknolojinin en güncel hali olan Nanoteknolojinin tüm imkânları kullanılarak üretilen Inventwall hiçbir eksik bırakmaksızın, hayallerinizi duvarlarınıza taşımaya ve sektörünün lideri olmaya devam ediyor.

Sağlık Dostudur

CE belgeli Inventwall’un ürün içeriğinde insan sağlığına zararlı bir madde bulunmamaktadır. BUTEKOM VE AR-GE Merkezi laboratuvarları tarafından yapılan ‘formeldehit testi’ sonucunda Inventwall’un kanserojen madde barındırmadığı tespit edilmiş, sağlık dostu olduğu onaylanmıştır.

Nefes Alır

Duvarlarınızın nefes almasının, insan sağlığına olumlu etkisinin olduğunu ve duvar ömrünü uzattığını biliyor muydunuz? Inventwall, özel formülü sayesinde duvarlarınıza nefes aldırarak, rutubet ve neme karşı yüksek oranda koruma sağlar.

Tek Parça

Inventwall, ek yerlerini kapatma ve desenleri birbirleriyle denk getirme zahmetine son veren tek parça halinde üretilebilme özelliğiyle yapı dekorasyon sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor. Özellikle tek duvar uygulamalarında tercih edilen Inventwall’la zerafetinizi duvarlarınıza zahmetsizce yansıtabileceksiniz.

Silinebilir

Eşsiz formülü sayesinde, Çamaşır suyu vb. ağartıcı kimyasallar hariç, sabun, deterjan ve hertürlü temizlik malzemesiyle Inventwall’u rahatça silebilirsiniz. Bu temizleme işleminde Inventwall hiçbir şekilde yıpranmaz ve renkleri solmaz. Inventwall’la hayalleriniz tertemiz kalacak!

Yırtılmaz

Inventwall, özel formülü sayesinde aldığı darbelere karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir ve yırtılmaz özelliğiyle rakipsizdir. Biliyoruz! Yıpranan, yırtılan, aldığı darbe neticesinde deforme olan duvar kâğıtlarından sıkıldınız. Biliyoruz eşyalarınızı taşırken en ufak bir çarpma bile duvar kâğıdınıza hasar veriyor. Inventwall, katmansız yapısıyla darbelerden hasar görmez ve eşsiz formülü sayesinde yırtılmaz. Hayalleriniz ve emeğiniz Inventwall’la güvence altında!

3D Özelliği

Inventwall seçimlerinizi veya tasarımlarınızı hayal ettiğiniz gibi üç boyutlu olarak duvarlarınıza taşıyan eşsiz bir üründür.

Kendin Yap

Yırtılmaz özelliği, tek parça seçeneği ve duvarla bütünleşen yapısı sayesinde Inventwall’u herhangi bir deneyim gerekmeksizin, duvarınıza rahatça uygulayabilirsiniz.

Kadifemsi Yüzey

Inventwall doğal görünümünün yanında, kadifemsi yüzeyiyle şıklık ve zarafeti bir araya getiriyor.

Hasarsız Taşıma

Duvarınıza ve Inventwall’a zarar vermeden ‘hasarsız taşıma’ özelliği sayesinde rakipsiz olmaya devam ediyoruz. Yeni bir ev mi aldınız? İş yerinizi taşımaya mı karar verdiniz? Inventwall, gittiğiniz her yerde size eşlik edebilsin diye hasarsız sökülüp tekrar uygulanabilir şekilde tasarlandı. Yüzeyine püskürtülecek suyla rahatça sökün ve yeni duvarınıza uygulayın! Inventwall’la hayalleriniz sizlerle…

Her Yüzeye Uyumlu

Inventwall pürüzlü yüzey, pürüzsüz yüzey ayırımı yapmaksızın her duvara uygulanabilir eşsiz bir özelliğe sahiptir. Mimar ve müteahhitlerin ilgisini çeken bu özelliği sayesinde kaba sıva (mastar) sonrası, boya gerekmeksizin Inventwall uygulanabilmektedir Kusursuz bir seçim için Inventwall’u tercih edin…

Start
projects?

Bulgaristan

R-n Central ul. Kapitan Raicho 56, Trade Center Grand, et.4
Office 5 Plovdiv

Tel:+ 359 87 878 7403
Tel:+ 359 87 767 3535
Email: inventechbg@gmail.com

Merkez/Fabrika

Işıktepe Mh. Ata Bulvarı Cd. Aktaş Plaza No:71/10
BURSA / TÜRKİYE

Tel: 0 224 443 14 64
Email: info@inventwall.com

İletişim Formu